Drewniany taras z wbudowaną leżanką

Dzisiaj coś dla wielbicieli letniego lenistwa na tarasie i wygody – taras z leżanką. Leżanka wkomponowana jest w powierzchnię tarasu i stanowi z nim integralną całość.  Efekt – idealny sposób na komfortowe miejsce relaksu.

Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi leżanka jest doskonałym miejscem, żeby się wylegiwać, opalać, czytać książki lub czasopisma, pić piwo lub wino, bawić się, jeżeli jesteśmy dzieckiem, dać odpoczynek nogom po ciężkim dniu pracy, unosząc je na wyższy poziom…

Prezentowany taras wykonany został z deski tarasowej z modrzewia syberyjskiego, zabezpieczonego przed wilgocią olejem w kolorze kasztana (pierwotny kolor drewna był jaśniejszy). Ale oczywiście można go wykonać z każdego rodzaju drewna.Teren naokoło jest znacznie niższy niż wejściedo domu, dlatego kolejnym etapem prac będzie stworzenie  wokół tarasu rabat na podniesionym do właściwego poziomu terenie.

 Na przedstawiony taras prowadzą z jednej strony schodki zrobione z granitowej kostki w dwóch rozmiarach,łączące go ze ścieżką, natomiast w innych miejscach zejście będzie łagodnie prowadziło na trawnik.

3 Comments

on “Drewniany taras z wbudowaną leżanką
3 Comments on “Drewniany taras z wbudowaną leżanką
    • Cena zależy od rozmiaru leżanki i rodzaju drewna. Trochę podnosi to cenę za cały taras, ale wbrew pozorom nie aż tak bardzo, żeby się na takie rozwiązanie nie skusić. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *